Hírek
2026. jún. 17.
Unatkozni volt idő? Kizárt! – Kétnapos kalandunk Poroszlón
Fantasztikus két napot töltöttünk el Poroszlón a vasárnapi és hétfői (06.14 -15) osztálykirándulásunk alkalmával. A programok sűrűek, az élmények pedig felejthetetlenek voltak!

A szállásunk a Poroszlói Gyermek- és Ifjúsági Szállóban volt, ami tökéletes bázisnak bizonyult a csapat számára.
A kirándulás fő attrakciójaként a Tisza-tavi Ökocentrumot vettük célba, ahol a „Mindent bele!” belépőjeggyel abszolút kimaxoltuk a lehetőségeket.
Láthattuk Európa legnagyobb édesvízi akváriumát, testközelből csodálhattuk meg a Tisza-tó különleges élővilágát, és a park minden izgalmas szegletét bejártuk és hajókiránduláson körbejártuk a tavat (víztározót).
A pörgés a naplemente után sem állt meg! Az este igazi közösségépítő bulivá alakult a szálláson:
- Hatalmas foci- és röplabdameccseket játszottunk.
- Pörgött a tollaslabda és a kártya.
- A napot pedig egy hatalmas közös táncolással és énekléssel zártuk.
Fáradtan, de rengeteg közös élménnyel és nevetéssel tértünk haza. Folytatása következik tizedikben!
A 9.B kirándulói
GALÉRIA
Unatkozni volt idő? Kizárt! – Kétnapos kalandunk Poroszlón



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Kőkapui túra
Az osztálykirándulásunk nagyon jó hangulatban telt, melyre 2026. május 27-29 között került sor Kőkapun. Osztályfőnökünk, Ferenczi Tünde tanárnő szervezett nekünk egy 7 km-es túrát, amely csodás környezetben, a természet és a fák között zajlott.
2026. jún. 8.

Osztálykirándulás Egerben
2026.05.29-30.-án az 1/9. D és a 2/10. D osztálykiránduláson vett részt Egerben kísérőikkel Nagyné Fórizs Lenke és Ötvösné Kéki Piroska tanárnővel. A kétnapos program nagyon jó hangulatban telt, és sok élménnyel gazdagodtunk.
2026. jún. 7.
Bringázz a munkába!
Iskolánk (9. D, 10. D, 10.E, 10. A, 11. B, 12.A) idén is részt vett a Hajdúnánási Önkormányzat által megrendezett Bringázz a munkába eseményen, melyet a Magyar Kerékpáros Klub által hirdetett meg.
2026. jún. 6.

