SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/014 | 4080 Hajdúnánás, Baross utca 11.

Intézmény logo

Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. máj. 3.


admin

  Fenntarthatósági Témahét

  A Fenntarthatósági Témahét kapcsán (április 24-28) között több program is hozzájárult a diákok tudatos környezetszemléletének alakításához. Osztályfőnöki órákon a műanyagok emberekre és környezetre gyakorolt hatásáról nézhettek meg anyagokat.

  Fenntarthatósági Témahét

  A Fenntarthatósági Témahét kapcsán (április 24-28) között több program is hozzájárult a diákok tudatos környezetszemléletének alakításához. Osztályfőnöki órákon a műanyagok emberekre és környezetre gyakorolt hatásáról nézhettek meg anyagokat.

   A Séf the World verseny kapcsán a csapatok több formában próbálták elérni a diákokat és népszerűsíteni a heti egy nap húsmentességet. Így akadt csapat (Vegetables), aki az iskola tanárait, diákjait kérdezte meg a témáról. A Fit girl’s csapata egy híradós anyaggal, illetve egy prezentációval segítette a témában a diákokat. A Miraculous csapat  egy húsmentes receptet prezentált a diákoknak videó formájában. A hét további részében pedig húsmentes receptekről tartottak szünetekben előadásokat. A csapatok által készített videók az iskola folyosóján található TV-ben lejátszásra kerültek szünetekben. A csapatok által készített plakátok a Zöld Hírek felületre kerültek kitételre.  A cél minden esetben az volt, hogy a diákok elgondolkodjanak a túlzott húsfogyasztás mértékéről, és következményeiről.

  Április 28-29-én került megrendezésre a Kéky Lajos Városi Művelődésközpontban a Kaktuszok és pozsgás növények kiállítása, melyre iskolánk kereskedelmi értékesítő szakos tanulói (9. F, 11. E) is elllátogatott.

  Szintén a Kéky Lajos Városi Művelődésközpont adott otthont a századelejei magyar kereskedelmi plakátok kiállításának, melyet a kereskedelmi értékesítő szakos tanulók (9. F, 11. E) tekintettek meg.

  GALÉRIA

  Galéria

  1 (Copy).jpg
  2 (Copy).jpg
  4 (Copy).jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Görögországban 2024 tavasz

  Görögországban 2024 tavasz

  Iskolánk 18 tanulóval és 2 kísérő tanárral vett részt a 2024. május 06. - május 19. között lebonyolított Erasmus+ programban, immár harmadik alkalommal. Helyszíne a Hotel Olympion Melathron volt, Görögországban. A hotel Platamonas és Nei Pori városok között félúton helyezkedik el, pár perc sétára a tengerparttól.

  2024. jún. 13.


  Bőröndmúzeumi órák

  Bőröndmúzeumi órák

  2024. június 3.-án a Pénzmúzeum egy új múzeumpedagógiai foglalkozása, a Bőröndmúzeum- Utazás a pénz körül pénzügyi ismeretterjesztő kezdeményezése látogatott el hozzánk.

  2024. jún. 3.


  Történelmi konferencia

  Történelmi konferencia

  Tizenhat 10/A-s és 11/B-s tanulóval vettünk részt május 23-án a Városházán megtartott Az 1944-es év című, szakmailag elismert történészek által megtartott konferencián.

  2024. máj. 31.  Partnereink

  SZC logo

  Berettyóújfalui Szakképzési Centrum


  Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola

  4080 Hajdúnánás, Baross utca 11.

  Telefon: +3652570532

  E-mail: titkarsag@csiha.berettyoujfaluiszc.hu

  OM azonosító: 203030/014


  2024Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola