SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/014 | 4080 Hajdúnánás, Baross utca 11.

Intézmény logo

Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. nov. 8.


admin

  ÉJSZAKA A CSIHÁBAN

  Október 12.-én a délutáni és esti órákban színes programok várták tanulóinkat, különböző sport és ügyességi versenyeken mérhették össze tudásukat.

  ÉJSZAKA A CSIHÁBAN

  Október 12.-én a délutáni és esti órákban színes programok várták tanulóinkat, különböző sport és ügyességi versenyeken mérhették össze tudásukat. A röplabda, az asztalitenisz, a csocsó és az éjszakai kerékpáros ügyességi versenyeken izgalmas és sportszerű mérkőzéseket láthattunk. Az első helyezettek oklevél és tárgyjutalomban részesültek. A különböző számítógépes, illetve a társasjátékok is népszerűek voltak a tanulók körében, többen kipróbálták. Az éjszakai kincskeresés igazi kihívás volt, a csillagászat újszerű tudományos ismereteket adott a résztvevőknek.

   A Diákönkormányzat tagjai egész este palacsintát és gofrit sütöttek, amivel megvendégelték a diákokat. Külön öröm volt számunkra, hogy iskolánk egykori tanulói közül többen is ellátogattak programunkra.

  GALÉRIA

  Galéria

  2 (Copy).jpg
  1 (Copy).jpg
  4 (Copy).jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Fogyasztóvédelmi témahét kvíz

  Fogyasztóvédelmi témahét kvíz

  Kattints a lenti linkre a kitöltéshez!

  2024. febr. 18.


  Admin

  Zöld Követ Program Különdíj

  Zöld Követ Program Különdíj

  Iskolánk a tanév elején csatlakozott a Zöld Követ Programhoz.

  2024. febr. 16.


  Karácsonyi emlékek

  Karácsonyi emlékek

  Mint minden évben idén novemberben is kezdetét vette a karácsonyi készülődés iskolánkban. Ez nemcsak a dekorációkon mutatkozott meg, hanem az események sokszínűségén is. Megépítésre került a környezetbarát „fenyőfánk” az iskola első emeleti folyosóján.

  2024. jan. 29.


  admin


  Partnereink

  SZC logo

  Berettyóújfalui Szakképzési Centrum


  Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola

  4080 Hajdúnánás, Baross utca 11.

  Telefon: +3652570532

  E-mail: titkarsag@csiha.berettyoujfaluiszc.hu

  OM azonosító: 203030/014


  2024Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola