Home » Uncategorized » Zöld Otthon – A fenntartható háztartás

Zöld Otthon – A fenntartható háztartás

2021. szeptember 27-29. között járt Hajdúnánáson a Zöld Otthon – A fenntartható háztartás ismeretterjesztő interaktív vándorkiállítás. A kiállítás egy olyan háztartást mutat be, amely környezetbarát és hozzájárul egy fenntarthatóbb jövő eléréséhez. Ezen részletekbe tekinthettek be diákjaink az elmúlt napok során. Megtanulhattuk, hogy mit jelent a fenntartható fejlődés. Miért fontos beszélni az ökológiai lábnyomról. Tippeket kaphattunk, hogy hogyan legyünk környezettudatosabbak a konyhában. Végül pedig a komposztálás fontosságát is megismerhettük.

 

Iskolabemutató könyv
Beiskolázási tájékoztató
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Nyílt nap

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk

  Pénz7