Home » Uncategorized » Európai Autómentes Nap 2021

Európai Autómentes Nap 2021

Iskolánk idén is csatlakozott a városunkban 2021. szeptember 22-én megrendezésre kerülő Európai Autómentes Nap programjaihoz. Diákjaink (9.B, 9.E, 10.A, 10. E, 11.A, Kk12. É) az ’Autómentes Reggeli’ program keretében a Köztársaság téren regisztrációt követően tombola sorjegyeket kaptak. Az ide érkezők friss péksüteményt és üdítőt fogyaszthattak el. A ’Bringázz egy bringáért’ program során pedig a Kendereskertbe kerékpároztak ki a diákok a délután folyamán a Köztársaság térről indulva.

A programok zárásaként este megtörtént a tombolasorsolás, melyen több diákunk is szerencsésnek bizonyult. Többen biciklis lámpákat vagy bögréket nyertek, de volt egy diákunk, aki egy rollerrel lett gazdagabb.

Iskolabemutató könyv
Beiskolázási tájékoztató
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Nyílt nap

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk

  Pénz7