Home » Uncategorized » Újra a dobogó legfelső fokán

Újra a dobogó legfelső fokán

Iskolánk – BSZC Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola – évek óta eredményesen vesz részt a Nagykőrösön megrendezésre kerülő „Hagyományok – Ízek – Régiók-program” Országos Tudományos Diákkonferenciáján. Idén a XVIII.-at a vírushelyzetre való tekintettel online formában rendezték meg 2021. április 24-én. Az elküldött dolgozatokat kellett prezentálni 10 percben a diákoknak. Horváth Fruzsina és Tóth Anita 11. F osztályos eladó szakos tanulók témája a zöldségek, zöldségturmixok gyógyító hatásait mutatta be és a HillVital céget. Dolgozatuk címe: Zöld turmix, az éltető klorofill. A dolgozat elkészítésében Nagyné Varga Ilona segített, aki hajdúnánási kertészetében megmutatta a diákoknak, hogy milyen gyógyító turmixokat is lehet készíteni a náluk termelt zöldségekből. Ezúton is köszönjük a segítségét!

A lányok alkalmazkodva a technikai kihívásoknak, az online térben is hitelesen tudták prezentálni a dolgozatukat. Ennek eredményeképpen az abszolút kategória (legjobb dolgozat+ legjobb előadás) első helyezését érték el.

Ötvösné Kéki Piroska Ibolya

felkészítő tanár

Iskolabemutató könyv
Beiskolázási tájékoztató
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Nyílt nap

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk

  Pénz7