Home » Uncategorized » Fenntarthatósági témahét

Fenntarthatósági témahét

2021. április 19-23. között kerül megrendezésre a Fenntarthatósági témahét. Iskolánk második alkalommal vesz részt a témahéten. A kialakult járványügyi helyzet következtében a diákok osztályfőnöki és szakmai órákon nyerhetnek betekintést a legfontosabb környezetvédelmi témákba. Idén olyan két projektet választottunk a lehetőségek közül, melyek nagyon aktuálisak a középiskolások körében.

Az egyik ilyen projekt, az ”Öko divathét- Eco fachion week”. A projekt célja, hogy a tanulók megtanulják, hogyan lehetnek öko divatosak, saját kreativitásuk fejlesztésével, DIY ötletek és kapszula gardrób kialakításával.

A másik projekt pedig egy folyton visszatérő téma, a műanyagok csökkentésének szükségessége. A diákok betekintést nyernek, hogy miért is fontos a műanyagok használatának újragondolása, miért fontos a szelektív hulladékgyűjtés és miért nem szabadna a műanyagokat égetni.

Iskolabemutató könyv
Beiskolázási tájékoztató
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Nyílt nap

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk

  Pénz7