Home » Uncategorized » Eredményes részvétel a Csapó Dániel Emlékversenyen

Eredményes részvétel a Csapó Dániel Emlékversenyen

2022. március 18-án került megrendezésre a Csapó Dániel Emlékverseny Szekszárdon. Iskolánkat – BSZC Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola- Dudás Mercédesz (9.F) és Tóth Anita (Kk12.É) képviselte. Dolgozatukkal és előadásukkal – Zöld turmix, az éltető klorofill – az “Alternatívák a mezőgazdasági termelésben, Hagyományok, értékek megőrzése- a vidék fejlesztésének lehetőségei, Precíziós módszerek alkalmazása a mezőgazdaságban” szekcióban a III. helyezést érték el, illetve különdíjban részesültek előadásuk miatt.

Ötvösné Kéki Piroska

felkészítő tanár

Iskolabemutató könyv
Beiskolázási tájékoztató
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Nyílt nap

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk

  Pénz7