Home » Uncategorized » Öko tablók készítése és madáretetők kihelyezése a Pályaorientációs nap keretében

Öko tablók készítése és madáretetők kihelyezése a Pályaorientációs nap keretében

2021. november 30-án tartotta iskolánk az idei Pályaorientációs napját. A diákok egyik feladata az volt, hogy szakmájukhoz/ágazatukhoz kapcsolódóan készítsenek egy öko tablót, mely az újrahasznosítható anyagokat mutatja be, „Újrahasznosítás a …….. területen” címmel. Az elkészült tablók is mutatják, hogy mennyi mennyi lehetőség van az újrahasznosítás területén, csak észre kell vennünk. Így betekintést nyertünk a szociális, gépészet, turizmus-vendéglátás, informatika, építőipar, elektrotechnika, járműipar és gépészet, illetve a kereskedelmi ágazat nyújtotta újrahasznosítási lehetőségekbe. A tablók az iskola aulájában található faliújságra kerültek kifüggesztésre.

A nap további részében kihelyezésre kerültek a madáretetők és a madárház is.

Iskolabemutató könyv
Beiskolázási tájékoztató
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Nyílt nap

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk

  Pénz7