Home » Uncategorized » Légy Te is Pénzügyi Junior Klasszis!

Légy Te is Pénzügyi Junior Klasszis!

Idén is megrendezésre került november 4-én a Légy Te is Pénzügyi Junior Klasszis! pénzügyi online verseny. A megmérettetés során többek között olyan témák kérdései jelentek meg az 50 kérdés között, mint a családi költségvetés, hogyan fizessünk a telefonunkkal, hogyan kerüljük el a pénzügyi csalókat, hogyan kell fizetni adót, illetve hogyan kamatozhat a spórolt pénzünk. A versenyre 12 – 4 fős – csapat regisztrált több évfolyamról (9. F, 10. A,10.E, Kk 12.É, 13.A). Ez a tavalyihoz képest nagyfokú emelkedés, hisz akkor csak 5 csapat versengett. Bár továbbjutni egyik csapatnak se sikerült, viszont tisztességesen helytálltak és újabb pénzügyi ismeretekkel gazdagodtak diákjaink.

Iskolabemutató könyv
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk  Pénz7