Home » Uncategorized » I-nass party 2021

I-nass party 2021

November 3-án rendeztük meg iskolánkban az inasavatót. A kilencedik évfolyamos technikusoknak és szakképző iskolásoknak szellemi és fizikai rátermettségüket egyaránt bizonyítaniuk kellett a szervezők által kiötlött feladatok megoldásával. Ráhangolásként az udvaron az iskolai DÖK képviselői vicces gyakorlatokat vezényeltek számukra. Ezt követően a tornateremben a 2 technikumi és a 3 szakképző iskolai osztály osztályfőnökeik vezetésével vetélkedőn mérték össze tudásukat. A programot megelőzően megkapott feladatok – mint az osztályt bemutató 8 soros vers, az „egyenruha”, vagy a városi fürdő előtti Hajdúnánás feliratnál elkészült osztályfotók – jelentették a beugrót a vetélkedőre. A továbbiakban az iskola történetéhez, az oktatott szakmákhoz, vagy az általános műveltséghez köthető teszteket oldottak meg a csapatok, de volt „kincskeresés”, a tanult szakma lerajzolása, szelfi az igazgatónővel, vagy rajzfilmek felismerése főcímzenéjükről is.  A program végén a nyertes 1-1 technikumi és szakképzős osztály, a következő osztálybulin felhasználható pizza-utalványokat kaptak jutalmul. Az új csihás diákok szívvel-lélekkel versenyeztek, nagyon jó hangulatban telt el ez a két óra, amit a mellékelt képek is bizonyítanak.

Iskolabemutató könyv
Beiskolázási tájékoztató
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk  Pénz7