Home » Uncategorized » Drágakő maraton verseny

Drágakő maraton verseny

2022. június 17-én értesültünk a jó hírről, hogy mi is az egyik szerencsés iskola lehetünk, akik 100.000 Ft-ot nyertünk a Drágakő maraton versenyen. Az online pontgyűjtő verseny végén a Fáy Digitális Oktatási Portálon a legtöbb rubint összegyűjtő 5 általános és 5 középiskola részesülhetett a fent említett összegben. A rubintokat a tanagyagok megnézésével és a filmek közben megjelenő kérdésekre adott válaszokkal lehetett gyűjteni.

A tanév során regisztrált iskolánk az Otp Fáy András Alapítvány Digitális Oktatóprogramjába kapcsolódtunk be. A program célja, hogy pénzügyi, gazdasági, életvezetési tananyagaikkal formálja a diákok pénzügyi tudatosságát. Az e-learning anyagok úgy vannak összeállítva, hogy figyelembe veszik az adott korosztály előzetes tudását, ismereteit.

Osztályfőnöki és szakmai órákon a következő témák e-learning anyagait nézhették meg a diákok:

 • Influenszerek és a pénzügyek
 • Pénzügyi alapok
 • Gazdasági ismeretek
 • Digitális veszélyek-pénzügyi ragadozók
 • Sport és üzlet
Iskolabemutató könyv
Beiskolázási tájékoztató
A szakképzés fut tovább! Tájékozódj a lehetőségekről!
Szerezz több információt képzéseinkről, iskolánkról az alábbi közösségi oldalakon!
 • BSZC Csiha facebook
 • Berettyóújfalui SzC facebook

 • Szakmaismertető videók
  palyaorientacio.munka.hu/szulok/film

  Nyílt nap

  Tanévnyitó ünnepség a Csihában

  Új szakképzési formák

  Ezek is mi vagyunk

  Pénz7