Home » Uncategorized » Fenntarthatósági Témahét 2020

Fenntarthatósági Témahét 2020

Az eredetileg 2020 áprilisára tervezett Fenntarthatósági Témahét a járványhelyzet miatt új időpontban, 2020. október 5-9. közötti időpontban került megrendezésre. A főbb témák az energiahordozók, a klímaváltozás és az egészségnevelés voltak. Iskolánk is regisztrált a programokra. Ennek keretében a diákok osztályfőnöki órákon, természetismeret órán és szakmai órákon (élelmiszer ismeret és kereskedelmi ismeret) kerültek közelebb a témákhoz.

Ezen a héten került felállításra iskolánkban egy kupakgyűjtő (iskolánk hegesztő szakos tanulói készítették, melynek alakja az iskola logóját szemlélteti) is, mellyel a környezettudatosságra szeretnénk a tanulóink figyelmét felhívni. Az összegyűlt kupakokat rászoruló gyerekeknek fogjuk eljuttatni. Jelenleg az SMA-s Zsombor számára gyűjtünk.

Új szakképzési formák

Ezek is mi vagyunk